غلامحسین اسماعیلی در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی خبرنامه کهنوشیها در پاسخ به این سؤال که آیا پرونده آن بخش از استانداران و فرمانداران متهم در جرایم انتخاباتی که در مهر ماه جاری محاکمه شدند، منتهی به صدور حکم شده است یا خیر، اظهار کرد: جلسات محاکمه این افراد برگزار شده اما هنوز منتهی به صدور حکم نشده است.

رئیس‌کل دادگستری استان تهران در پاسخ به سؤال دیگری درباره تعداد استانداران و فرمانداران متهم در پرونده جرایم انتخاباتی که پیشتر ۱۲ نفر عنوان شده بود، گفت: تعداد متهمان بیشتر از این عدد است اما الآن عدد دقیق را به خاطر ندارم.

اسماعیلی همچنین در پاسخ به این سؤال که آیا زمان محاکمه ۲۰ مدیر متهم در حقوق‌های نامتعارف و نجومی که پیشتر حجت‌الاسلام و المسلمین غلامحسین محسنی اژه‌ای از صدور کیفرخواست آنها خبر داده بود، تعیین شده است یا خیر، گفت: این پرونده به‌تازگی به دادگاه آمده و به دو شعبه در مجمتع قضایی ویژه رسیدگی به جرایم کارکنان دولت ارجاع شده است.

رئیس‌کل دادگستری استان تهران افزود: قضات شعب دادگاه کارکنان دولت مشغول مطالعه پرونده‌های ارجاع‌شده هستند که در صورت وجود نقایص، آنها را به دادسرا ارجاع می‌دهند تا نواقص برطرف شود و در صورتی که نقصی وجود نداشته باشد، زمان محاکمه را تعیین می‌کنند.

پایان مطلب/*

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما